تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر/ دوخواب / تک واحدی/لابی

122متر/ دوخواب / تک واحدی/لابی

1 روز پیش در دریا

متراژ
122
ساخت
1405
قیمت کل
‏59,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏487,704,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✔️122 متر خوش نقشه
✅دوخواب

☑️1 خواب مستر

☑️طبقه سوم

☑️نورگیر جنوبی

☑️تک واحدی

☑️لابی

☑️دسترسی کامل

☑️سالن پرده خور

☑️تک برگ سند

بازدید همه روزه 17 الی 19

(عکسها برای خود ملک است و کاملا شخصی ساز است)

⚜️⚜️⚜️مشاور شما بارانی ⚜️⚜️⚜️
⚜️⚜️املاک خانه برتر⚜️⚜️