تائید
فروش مسکونیآپارتمان122متر نوساز فول امکانات مسیل باختر نوروزی فرد

122متر نوساز فول امکانات مسیل باختر نوروزی فرد

1 روز پیش در لشکر

متراژ
122
ساخت
1404
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏176,229,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
122متر با سالن مربع بزرگ
نورگیر عالی بدون پرتی
انباری.اسانسور.پارکینگ
طبقه 5 سه واحدی
ساختمانی ارام با همسایگان محترم
ویو عالی
دسترسی آسان به اتوبان امام علی.مترو.مراکز خرید.brt
سرویس ایرانی و فرنگی
کمد دیواری بزرگ داخل خواب
دو خواب بزرگ
بازدید با هماهنگی