تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متر 2 خواب قلب شهرک غرب (خوارزم)

123 متر 2 خواب قلب شهرک غرب (خوارزم)

1 هفته پیش در شهرک غرب

متراژ
123
ساخت
1404
قیمت کل
‏61,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
فایل شخصی

123 متر 2 خواب
سالن پذیرایی بزرگ و قابل چـیدمان
پنجره های تمام قد ،نـورگر مـستقیم (جنوب و شمال)
مجموعه ای کم واحد و بی نظیر ، پاگرد کاملا اختصاصی

متریال برند _ شخصی ساز
12 متر انباری ، بهترین جای پارک

واقع در تاپ لوکیش شهرک غرب ، بافت ویلایی و اعیان نشین

حسین گرامی مشاور تخصصی سازه های لوکس در منطقه
با افتخار همراه شما عزیزان هستیم ، حتی ایام تعطیل
املاک بزرگ کیان