تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متر/تکواحدی/دوم رویتی/قدرالسهم دار

123 متر/تکواحدی/دوم رویتی/قدرالسهم دار

1 روز پیش در استاد معین

متراژ
123
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏158,536,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فرصتی دیگر از گروه مشاورین ویرا...
123 متر واحد
حدود 230 متر زمین
مشاور امور ملکی شما:فرجی
نشانی ما:دکتر هوشیار نبش گرانمایه املاک ویرا