تائید
فروش مسکونیآپارتمان123 متر/ فاز 3/ خ دهخدا/مجتمع نگین قرن/3 خواب

123 متر/ فاز 3/ خ دهخدا/مجتمع نگین قرن/3 خواب

22 ساعت پیش در فاز 3

متراژ
123
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏10,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,585,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️     بنام خدا      ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

✅ مستقیم و بدون واسطه

✅ 123 متر / فاز 3
✅ مشاعات تمیز و مرتب
✅ دسترسی عالی به خیابان اصلی ، مراکز خرید و تمامی امکانات رفاهی

✍️ کارشناس ارشد حقوقی در تمامی امور ملکی :
خرید/ فروش/ رهن و اجاره. : خجسته

خریداران گرامی :تمامی استعلامات واحد، از مراکز مربوطه،جهت خرید ملک اخذ میگردد.

✅ مشتریان محترم : واحد مورد نظرتان را ،که متناسب با بودجه و سلیقه شما بزرگواران باشد،در 24 ساعت به شما ارائه مینماییم.