تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متر تکواحدی دونبش سهروردی

123متر تکواحدی دونبش سهروردی

1 هفته پیش در سهروردی شمالی

متراژ
123
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏243,902,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سهروردی
تکواحدی

123متر
3خوابه

دونبش با نورعالی (پنجره قدی)
سالن قابل چیدمان

پارکینگ آسانسور انباری

تماس تا ساعت 10شب حتی تعطیلی
خانم طهرانی
مسکن 75