تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متر/ سه خواب/ نوساز فول

123متر/ سه خواب/ نوساز فول

2 هفته پیش در هاشمی

متراژ
123
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,788,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

⚜️ گروه مشاورین املاک مهستان ⚜️
✅️واحد فوق
✅️ 123 متر سه خوابه
✅️ نوساز کلید نخورده
✅️ طبقه 5

⚜️ مشاور و همراه شما: عبدی ⚜️