تائید
فروش مسکونیآپارتمان123مترباغستان نوساز شرایط تهاتر

123مترباغستان نوساز شرایط تهاتر

1 سال پیش در کرج

متراژ
123
ساخت
1403
قیمت کل
5٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬089٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
باسلام و عرض احترام..
"هادی پاک وجدان"

واحد نوساز، شمالی رو به حیاط و آفتاب
سند تکبرگ آماده انتقال
میدونیم این واحدُ چند املاک دیگه هم آگهی کردند و قطعاً مثل ما بدنبال روزیشون هستند.

نمیگم بهترین لوکیشن و بهترین نقشه و بهترین سازنده و از این حرفها رو داره..!
قطعاً مثل هر جایی نقاط قوت و ضعف خودشو داره که دیگه بستگی به نظر و سلیقه و تصمیم شما داره ..
ولی انشالله اگر تمایل به خرید این واحد داشتید سعی که نه،قطعاً بهترین شرایط خرید و در حد توان پائینترین قیمتُ برای شما بزرگواران محیا میکنیم.

✅️این واحد امکان تهاتر با ماشین و همچنین آپارتمان کوچک فقط و فقط در کرج هم داره.
"تهاتر با مصالح ساختمانی و آهن و میلگرد"
✅️عکسها برای واحد است.

واحدهای دیگه هم با شرایط متفاوت و امکان تهاتر با ماشین و ملک کلنگی یا زمین در  مناطق:عظیمیه،اردلان،گوهردشت و باغستان در متراژهای 95 ، 112 ، 115 ، 120 ، 145 و 165 متری هم داریم.

✅️ شاید اینجا همونجائیکه خیلی وقته دنبالشی..
درپناه خدا انشالله موفق باشید

✨️املاک بزرگ فرشتگان✨️
بلوار امام رضا بین اردلان3 و 4
⚜️ارادتمند: هادی پاک وجدان⚜️