ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
123مترمهستان شخصی ساز نوساز ویو ابدی
123مترمهستان شخصی ساز نوساز ویو ابدی
3 روز پیش در شهرک مهستان 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
123
ساخت
1404
قیمت کل
5,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
47,154,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فوری فوری زیر قیمت منطقه
123متر 2خواب 1خواب مستر
نقشه عالی
واحد خام میباشد ولی سرویس ها تکمیل هستش
روبه آفتاب سالن سرتاسر پنجره قدی
ویو ابدی بدون مشرف
شخصی ساز سند لوکس
امکانات کامل پارکینگ انباری آسانسور
فرعی دنج دسترسی عالی به مراکز خرید
2تا تراس بسیار کاربردی
فایل شخصی لطفا همکاران محترم تماس نگیرند ممنون
مشاور شما عزیزان بهروز
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت