تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متری بسیار خوش نقشه/ویو دریا/بلوار وحدت

123متری بسیار خوش نقشه/ویو دریا/بلوار وحدت

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
123
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,060,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,048,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
توضیحات

مشخصات فنی:
▪️ متراژ: 123
▪️ طبقه: هفتم
▪️ آسانسور: دارد
▪️پارکینگ : دارد(سندی)

▪️محاسن فایل:
▪️ قوی ترین لوکیشن در بلوار وحدت (نزدیک به دریا)
▪️ دسترسی بینظیر و آسان به تمامی امکانات
▪️ مجتمع شخصی ساز ، سازنده معتبر و مطرح استان
▪️ویو بدون اشراف و چشم نواز (بلوار ساحلی و دریا)
▪️ نما و مشاعات تمام سنگ، سرایداری مقیم
▪️نقشه بدون پرتی و خوش چیدمان
▪️ واحد کاملا آفتاب گیر
▪️متراژ خواب ها استاندارد و تخت خور و دارای ویو
▪️دارای دو بالکن

▪️ موارد قابل ذکر:
▪️ پایان کار اخذ شده ، سند تک برگ آماده انتقال
▪️ قابلیت اخذ وام مسکن را دارا می باشد
▪️ فروشنده واقعی و منعطف

▪️ مهندسین و مشاورین املاک مَلک
▪️ حقوقی
▪️ فنی مهندسی
▪️ معاملات املاک و مستغلات