تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متری/شرقی کیان/کلید اول/فروشنده واقعی

123متری/شرقی کیان/کلید اول/فروشنده واقعی

1 هفته پیش در کیان آباد

متراژ
123
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,894,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️ عبدالهی مشاور شما در املاک آماتیس ✔️

◀️ مشخصات ملک:
✅ فروشنده واقعی که در این شرایط بسیار محدود
✅واحد غرق نور با انرژی فوق العاده
✅فول هوشمند
✅ استفاده شده از بروزترین و بهترین متریال روز
✅ سه خواب پراز نور + یک خواب مستر
✅قابلیت رهن تا 2/500/000
✅شرایط خرید فوق العاده

◀️این فایل مناسب سخت پسندان است▶️

✨جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای تایم بازدید تماس بگیرید ✨

املاک آماتیس