تائید
فروش مسکونیآپارتمان123متری نوساز کلیدنخورده روبه نما لاله ها

123متری نوساز کلیدنخورده روبه نما لاله ها

11 ماه پیش در باغستان

متراژ
123
ساخت
1404
قیمت کل
8٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬699٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6

دولاین راه پله مجزا
قابلیت رهن تا 1میلیارد تومان
جهت بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید