تائید
فروش مسکونیآپارتمان124 متر 3 خواب / آفتابگیر / فول / ستارخان

124 متر 3 خواب / آفتابگیر / فول / ستارخان

2 هفته پیش در صادقیه

متراژ
124
ساخت
1384
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏151,612,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ بهترین های منطقه را از ما بخواهید✅️

124 متر 3 خواب

مشاور شما محمدی