ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
124متر /رو به نما/فول مشاعات
124متر /رو به نما/فول مشاعات
4 ساعت پیش در کوی مهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
124
ساخت
1403
قیمت کل
19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
157,258,000 تومان
طبقه
3
✅️مهدی رسولی هستم امین و مشاور شما ✅️
✳️124متر2خواب خطی روبه نما
✳️کوی مهر
✳️سند تک برگ
مشاعات:
‼️مشاعات آبی فعال، لابی، سرایداری مقیم، سالن ورزش ‼️
✳️سالن یه تیکه قابل چیدمان پنجره قدی
✳️3بالکن قابل چیدمان
✳️آشپزخانه مدرن و پرکابینت
✳️خوابهای بزرگ و کاربردی
✳️کمد دیواری عمیق
✳️فروشنده واقعی
‼️جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
‼️ارادتمند شما مهدی رسولی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت