تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متر/نوساز/سالن پرده خور/شهرک نفت

124متر/نوساز/سالن پرده خور/شهرک نفت

1 هفته پیش در شهرک کوهسار

متراژ
124
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏39,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏314,516,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
124 متر سازه بسیار شیک

بهترین لوکیشن بدون ضعف

شخصی ساز توسط مالک

بسیار خوش قیمت بدون مشابه

همین حالا تماس بگیرید

خانه رویایی خود را از ما بخواهید

یاری هستم مشاور شما در امور ملکی