تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متر2خوابه/تجهیز کامل/مستردار/ملکی

124متر2خوابه/تجهیز کامل/مستردار/ملکی

2 هفته پیش در هفت تنان

متراژ
124
ساخت
1404
قیمت کل
‏11,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,548,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❌ فروش آپارتمان دو خوابه خواب مستردار 1404❌

⭕ 5طبقه 14 واحد مسکونی/طبقه اول روی واحد همکف پارکینگ طبقه منفی یک.

⭕سالن بزرگ دلباز نورگیر بسمت کوچه/کابینت خور آشپزخانه کم نظیر/یکخواب مستر و نورگیر اتاقها بسمت کوچه پرنور/کناف نورپردازی لاین نوری/اسپیلت/پکیج رادیاتور و ...

⭕تا برج 6 مبلغ 200 با 20 اجاره میباشد.

دسترسی کم نظیر به مراکز خرید،رفاهی،اداری،تجاری،گردشی و ...

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
موارد مشابه و غیر مشابه موجود میبیاشد.

مشاور شما در امور ملکی متین فیلی فروش به صورت نقد یا تهاتر فقط با ویلایی ملکی

با یک تماس از مشاوره امور ملکی برخوردار شوید.

ملک مد نظر خود را در کمترین زمان در کنار ما پیدا خواهید کرد.