تائید
فروش مسکونیآپارتمان124متری 2 خوابه شرکتی

124متری 2 خوابه شرکتی

2 روز پیش در ماشاده (رهنان)

متراژ
124
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,903,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
《بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم‏》
 
  ☆ هلدینگ املاک پلاس ☆
 

  خاهشا با دقت متن اگهی را بخوانید

‼️فروش فوری = ️آپارتمان 124متری جنوبی‼️

≈≈≈≈ کد : 4444 ≈≈≈≈

⭕️ فول امکانات

⭕️سالن بزرگ و دلباز و نورگیری عالی

⭕️کف سرامیک

⭕️ آشپزخانه کابینت با سلیقه زوجین

⭕️ 2 خواب بزرگ

☎️فقط تماس پاسخگو هستم☎️

❌️به درخواست مالک،از گذاشتن عکس واقعی معذوریم❌️

⭕️موارد مشابه مناسب سلیقه شما با قیمت های مختلف موجود است

جهت اطلاعات بیشتر خرید ، فروش تماس حاصل فرمایید.