تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر 3 خواب مشجر

125 متر 3 خواب مشجر

2 هفته پیش در باغ فردوس

متراژ
125
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏41,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏328,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باغ فردوس
_125 متر 3 خواب
یک خواب مستر با جکوزی
نقشه بی نظیر
_نوسازی و دیزاین شده با متریال درجه یک وارداتی