تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر/3 خوابه /سند دار /شمالی نما

125 متر/3 خوابه /سند دار /شمالی نما

2 هفته پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
125
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏10,500,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✳️آپارتمان 125متری
✳️3 خوابه
✳️سند تک برگ
✳️شمالی نما رو به آفتاب
✳️سال ساخت1403
✳️قابلیت رهن تا 1300 به عهده املاک
✳️مشاعات عالی و سازه برند
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
املاک پارسیان نبش5 غربی قلم
مشاور ملکی شما آقایی