تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر تکواحدی .3 خواب .2 کله نور

125 متر تکواحدی .3 خواب .2 کله نور

2 روز پیش در باغ فدک

متراژ
125
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏8,560,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,480,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️گروه مشاورین املاک عمارت برازنده⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️
✅️واحد فوق 125 متری
✅️3 خواب (هر 3 خواب دارای کمد دیواری )
✅️هر 3 خواب دارای پنجره و نور خوب
✅️واحد شمالی جنوبی پر نور و خوش نقشه
✅️تکواحدی طبقه 2 از 5
✅️پارکینگ مسقف انباری
✅️سند تک برگ و اماده انتقال
✅️ساختمان نوساز و بر خیابان اصلی (دسترسی عالی به همه چیز )
✅️قابلیت رهن تا مبلغ یک میلیاد به عهده املاک
✅️قابلیت اخذ وام تا مبلغ 1100 و به ازای هر فرزند 200 میلیون اضافه
✅️کابینت های گلس .هود تو کار
✅️کف سرامیک کناف و نور پردازی
✅️گرمایش پکیج و رادیاتور /سرمایش کولر ابی
✅️تراس قدی تو سالن
⭕️⭕️⭕️به هیچ وجه با املاکی های محترم همکاری نمیشود ⭕️⭕️⭕️
■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■□■
⚜️مورد های مشابه و متناسب با سلیقه و بودجه شما موجود میباشد
⚜️شما نیاز به یه مشاوره دقیق و خوب دارید
⚜️رضایت شما اعتبار ماست