تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر جنوبی بدون مشرف/غرق نور/ شهرک شهید خرازی

125 متر جنوبی بدون مشرف/غرق نور/ شهرک شهید خرازی

1 روز پیش در شهرک خرازی

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
‏16,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,800,000 تومان
طبقه
14
برج خرازی

بهترین نقطه منطقه 22
موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

واحد جنوبی
غرق نور

**امکانات و امنیت ساختمان:**
✅ لابی شیک و مجلل
✅ **لابی من 24 ساعته و تیم نگهبانی**

**املاک اعتماد (با دو شعبه فعال)**
⚜️ با بیش از 3 سال سابقه درخشان در شهرک شهید خرازی ⚜️