تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر / دوخواب / جنوبی

125 متر / دوخواب / جنوبی

1 روز پیش در ارم

متراژ
125
ساخت
1394
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,600,000 تومان
طبقه
3
☘️میدانیم حاصل دسترنج خود را برای اسکان اورده اید پس خود را مسئول میدانیم-☘️

اگر دنبال یک آپارتمان خوش نقشه هستید، این گزینه را از دست ندهید.

✅ 125 متر دوخواب

✅ جنوبی و ویودار (نورگیری عالی)

✅ کمد دیواری جا دار و بزرگ

✅بالکن قابل چیدمان

✅ لوکیشن عالی

✅ کاملاً بدون شیب و سر بالایی

✅ مناسب سکونت و سرمایه گذاری

⚜️محله آرام، دسترسی مناسب و ارزش خرید بالا.

!!مشاورین محترم املاک لطفا تماس نگیرید!!

برای بازدید و اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
املاک کوبه مشاور شما : ساسان زاده