تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر فاز 2 / یونیک / ژورنالی و مدرن

125 متر فاز 2 / یونیک / ژورنالی و مدرن

5 ساعت پیش در گوهردشت

متراژ
125
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
طبقه
4
◼️◾▪️امـلاک گـوهـران ▪️◾◼️
احساس خـاص در خانه ای یونیکــ برای تو

125 متر
3 خـواب
طبـقه 4
.
.
300 متر مشاعـات :
لابـی / اجتماعـات / Gym / روف گاردن و ...
.
(( شانس کمیاب ))

سازنده بـنام و BRAND منطقه گوهردشت فاز دو
( ا…کازیون )

((فایـل شخصی))
آدرس دفتر ما : مابین خ دهم و یازدهم فاز 2
▪️◾◼️ محسن مهدیـزاده ◼️◾▪️