ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
125 متر لوکس / خوش قیمت در ناحیه صنعتی
125 متر لوکس / خوش قیمت در ناحیه صنعتی
1 هفته پیش در بندر ماهشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
125
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
9,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
79,600,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨ فروش آپارتمان 125 متری | پارسوماش – ناحیه صنعتی | گل طبقات
واحدی خاص در ساختمان 8 واحدی با همسایه های بااصالت ️
125 متر خوش نقشه و خوش چیدمان ، 3 خواب، طراحی کاملاً مهندسی و جلوتر از زمان ⏳
با اینکه سال ساخت 90 است، اما کیفیت و نقشه در سطح واحدهای امروز است.
پنجره قدی و نورگیری عالی ☀️
اتاق ها با حریم خصوصی کامل ️
کمد دیواری های لوکس و دکوراسیون مینیمال و شیک
گزینه ای خاص و خوش قیمت برای سخت پسندهایی که واحد اصولی و آرام می خواهند
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت