تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه125 متر مغازه بر اصلی خیابان توحید

125 متر مغازه بر اصلی خیابان توحید

2 هفته پیش در توحید

متراژ
125
ساخت
قبل از 1370
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏70,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏560,000,000 تومان
70 متر کف با ارتفاع 6 متری
150 متر زیر زمین ک یک سوم محاسبه میشه
ارتفاع زیر زمین 4 متری
تخفیف پای قرار داد