تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر / نوساز / تک واحدی

125 متر / نوساز / تک واحدی

18 ساعت پیش در قیطریه

متراژ
125
ساخت
1405
قیمت کل
‏76,260,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏610,080,000 تومان
طبقه
3
✅ الهیه ✅

125 متر نوساز کلید نخورده
پلان مهندسی ساز و خوش نقشه
2 خواب بزرگ استاندارد
بالکن قابل چیدمان
واحد رو به آفتاب
سرایدار مقیم
روف گاردن

قابل بدون مشابه قیمتی
مالک فروشنده واقعی

با احترام کمیسیون 1 درصد
مشاور تخصصی منطقه 1
اردشیر ارجمندی