تائید
فروش مسکونیآپارتمان125 متر نوساز طبقه 3 ( مشاعات هتلینگ ) 2 پارکینگ

125 متر نوساز طبقه 3 ( مشاعات هتلینگ ) 2 پارکینگ

16 ساعت پیش در جردن

متراژ
125
ساخت
1404
قیمت کل
‏56,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏450,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
لوکیشن درجه یک

125 متر 2 خواب طبقه سوم 10 متر تراس قابل چیدمان با ویو و نور کامل

✅مشاعات فول : استخر سونا - سالن اجتماعات ، ورزش ، روف گاردن ، سالن ماساژ ، استخر کودکان لابی مجلل و ...
2 پارکینگ - 3 لاین آسانسور و انباری

✅ساخت 1404 سازنده درجه یک
درصدی از مبلغ پرداختی برای سند باقی میماند
واحد مذکور در حال حاضر مستاجر دارد

مشـاور شما : سـروش