1250 مترباغ بهترین لوکیشن شهریاربهاران درختان مثمر
1 هفته پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
1250
ساخت
1399
اتاق
2
قیمت کل
27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
22,000,000 تومان
فروش باغ بهترین لوکیشن شهرک بهاران آب برق مصرفی بنا شیک و شیشه ای 100 متر سرایداری 40 متر استخر 4 فصل متو خانه تصویه آب 30در40
سند تک برگ عرصه و عیان قابل تهاتر با یک واحد یا ماشین الباقی نقدی
آدرس دپارتمان : اندیشه فاز 1،انتهای بلوار دنیا مالی روبه روی فرهنگسرا دپارتمان اشکان
⚜️کارشناس فروش : آقای عباس شاکری⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.