تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر آپارتمان فول بازسازی با ویو بینظیر

125متر آپارتمان فول بازسازی با ویو بینظیر

2 هفته پیش در شهرک محلاتی

متراژ
125
ساخت
1390
قیمت کل
‏28,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏231,200,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
10
باسلام و عرض احترام

برج 10طبقه 4واحدی
طبقه سوم
فول فول بازسازی شده
نور از دوجهت
آشپرخانه بزرگ
ورودی بسیار زیبا محله دنج و خلوت
پرداخت خوب شامل تخفیف خوب میشود

مشاور تخصصی منطقه ارتش تهرانی