تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر/برج برند/ویو ابدی/استخرسوناجکوزی

125متر/برج برند/ویو ابدی/استخرسوناجکوزی

1 هفته پیش در شهرک محلاتی

متراژ
125
ساخت
1385
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏224,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
125متر/ برج برند/ ویو ابدی/ دوخواب / یک خواب مستر / سالن قابل چیدمان / بدون پرتی و قناسی / تراس قابل چیدمان با ویو عالی / استخر / سونا / جکوزی /
دارای 5 لاین آسانسور / سالن اجتماعات / سالن بدنسازی / و زمین بازی کودکان

مناسب خاص پسندان و سخت پسندان
حق الزحمه طبق عرف منطقه 1 و شمیرانات یک درصد از هریک از طرفین میباشد .
مشاور امین و صادق شما تهرانی .