تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر دو کله /دهکده المپیک/فروشنده حقیقی

125متر دو کله /دهکده المپیک/فروشنده حقیقی

1 روز پیش در شهرک چشمه

متراژ
125
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,000,000 تومان
طبقه
3
125متر /دو خواب
طبقه دوم سندی
سه طبقه/تک واحدی
دوکله شمالی و جنوبی
غرق در نور
عکس برای خود واحد میباشد

فروشنده حقیقی اماده نشست
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید