تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر،دوخواب،کلید نخورده

125متر،دوخواب،کلید نخورده

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
‏56,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏452,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
_____________ درود بر شما خوبان ______________

✅️125متر دو خواب نوساز کلید نخورده

✅️هفت طبقه دو واحدی طبقه پنجم

✅️ورودی از لابی مشاعات بینظیر

✅️ورودی از لابی لابی من 24ساعته

✅️بازدید این واحد استونای را از دست ندهید

✅️چیدمانی متفاوت را در این واحد تجربه کنید

✅️همسایگان خوب بدونه حاشیه

✅️سند تک برگ اماده انتقال .
_______________________________________________
کارشناس تخصصی املاک مستغلات
سعیدی