تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر/سعدآباد/مطهری جنوبی/قرنی/دکتر شیخ

125متر/سعدآباد/مطهری جنوبی/قرنی/دکتر شیخ

2 روز پیش در مطهری جنوبی

متراژ
125
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏66,400,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
بنام معمار هستی

⚜️کارگزاری مشاورین املاک فضاسازان⚜️
️آدرس:نبش مطهری جنوبی نه(کاشف)️

⚡️آپارتمان تک واحدی طبقه ی 2 از 3
⚡️متراژ 125متر ، 2خواب
⚡️آسانسور ندارد ، پارکینگ دارد
⚡️ اطاق خواب بزرگ
قابلیت 3 خوابه شدن دارد
⚡️ سند اوقاف
-----------------------------------------------
✔️ حاشیه خیابان اصلی نزدیک به قرنی و حرم مطهر
✔️ سرمایش کولر آبی
✔️ گرمایش بخاری
✔️ کف سرامیک
✔️ آشپزخانه فلز
-----------------------------------------------------------
مشاور شما : رضوی
همکاری نداریم