تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر (نوساز) مرزداران * لابی شیک *

125متر (نوساز) مرزداران * لابی شیک *

2 ساعت پیش در شهرک آزمایش

متراژ
125
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
((معاملات ملکی خود را به ما بسپارید))
▪️مرزداران / ویو دار
▪️فرعی دنج و خلوت مسکونی نشین
▪️مجتمع با امنیت بالا
▪️125 متر
▪️2 خواب
▪️نوساز
▪️بسیار،بسیار خوش نقشه
▪️طبقه سوم
▪️2 بالکن (قابل چیدمان)
▪️مشاعات بی نظیر
▪️کاملا شخصی ساز
▪️ورودی لابی شیک
▪️3 لاین آسانسور
▪️سالن اجتماعات
▪️روف گاردن
▪️سرایداری مقیم
▪️تخلیه
▪️مالک منعطف(فروشنده واقعی)
............................................................……….
این فایل نمونه یی از صدها فایل موجود ما است
خرید،فروش،رهن و اجاره تخصص ماست
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا معرفی موارد مشابه
☎️همین حالا تماس بگیرید
☎️از 7 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)
با افتخار پاسخگوی شما هموطنان عزیزم میباشم
…………………………………………………………………………..
مشاور قدیمی و فعال منطقه (احسانی