تائید
فروش مسکونیآپارتمان125متر / پونک / طبقات بالا / آفتابگیر

125متر / پونک / طبقات بالا / آفتابگیر

1 روز پیش در پونک

متراژ
125
ساخت
1399
قیمت کل
‏34,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏279,200,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
مشاور شما وکیلی هستم
~~~~~~~~~~~~~~~~~

125متر در پونک / د و خواب

فول امکانات
5ساله⚜️

جهت کشب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید