تائید
فروش مسکونیآپارتمان125مترسه طبقه/جلال قبل مهران

125مترسه طبقه/جلال قبل مهران

6 ساعت پیش در سیدرضی

متراژ
125
ساخت
1394
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏25,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,600,000 تومان
طبقه
2
باسلام ودرود

اصغری هستم مشاورفروش درهلدینگ مسکن آوان بین استقلال 7و9

✅️3طبقه بنا/مجزا
✅️هرطبقه 85متر باسرویس کامل
✅️قابلیت تجمیع با 125متری کناری
✅️نما اجر3سانت
✅️بهترین گزینه هم برای سکونت وهم سرمایه گذاری

باسود تضمینی/مشاورشما حمیداصغری

عضورسمی اتحادیه املاک مشهدمقدس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک آوان بین استقلال ۷و۹