تائید
فروش مسکونیآپارتمان126 متر سه خوابه تکواحدی،تکبرگ

126 متر سه خوابه تکواحدی،تکبرگ

3 ساعت پیش در محمدشهر

متراژ
126
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,492,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
تکواحدی،3 خواب بزرگ،سند تکبرگ وآزاد،کف کامل سرامیک،آشپزخانه اوپن وبزرگ، کابینت تمام ام.دی.اف، پنجرهادوجداره، آیفون تصویری رنگی، درب ضدسرقت، گرمایش پکیج24000ال ایران رادیاتور، سرمایش کولر6500، کمد دیواری های بزرگ،سیستم اطفای حریق هوشمند، مشاعات ونماسنگ، نرده های استیل، دارای پمپ آب،حدود20 متر تراس باانشعاب گازوبرق وآب،دسترسی عالی به کلیه امکانات،مدیریت قوی، بیواسطه،تماس از 8صبح تا 12شب