تائید
فروش مسکونیآپارتمان126 متری برج های تریتیوم گوهردشت

126 متری برج های تریتیوم گوهردشت

3 ساعت پیش در شهرک سپهر

متراژ
126
ساخت
1405
قیمت کل
‏23,640,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏187,619,000 تومان
طبقه
17
126 متری طبقه هفدهم
ویو کل کرج و کوه تا خود تهران زیر دستان شما
هر دو خواب و سالن داری داری
تکمیل شده
سند قابل انتقال بعد از تصفیه در خود نیکان سازه در ونک انجام میشود
بدون مشابه در کل کرج
تنها برج مسکونی کرج
منساب افراد خاص با تفکری خاص
دارای استخر و سونا و لابی و سالن اجتماعات
همه چیز تمام به معنا
در برج های تریتیوم البرز
واقع در گوهردشت
معاوضه هم با چند اپارتمان امکان پذیر است و الباقی در صورت بالاتر بودن قیمت پرداخت میشود