تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر 3خ /دروس /هدایت

126متر 3خ /دروس /هدایت

6 ساعت پیش در دروس

متراژ
126
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
‏51,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏404,761,000 تومان
طبقه
5
سلام مولایی هستم مسکن بزرگ پاسداران مشاور و همراه شما در امر خرید وفروش ملک

طبقه 5

18ساله

عجله در فروش