تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر/سالن پرده خور/فردیس/قریشی

126متر/سالن پرده خور/فردیس/قریشی

1 سال پیش در فردیس

متراژ
126
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬349٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
،املاک بزرگ کارو ،

آرزوی ما خانه دار شدن تک تک شما عزیزان

126متر فوق العاده شیک و خوش نقشه
سالن خوش نقشه قابل چیدمان با دوست مبل

آشپزخانه فول کابینت ممبران با دسترسی به بالکن
ونورگیر

3خواب،فول کمد دیواری،مستر،پنچره خور

8متر حیاط خلوت اختصاصی،بالکن روبه آفتاب
حیاط مشجر وزیبا جهت اوقات فراغت کودکان

مشاعات فول سنگ، لابی مجلل
سرایدار مقیم در ساختمان

سند تک برگ، قابل دریافت 800 وام
قابل رهن تا 600
نقدینگی شما جهت خرید 2600
___________________________________________
کارشناس تخصصی خرید و فروش ملک
مهندس یوسف قدمی
__________________________________________
دفتر:قریشی شمالی نبش خ 29 ام مجتمع آوین سنتر، بلوک Aطبقه 5،واحد 501
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور یوسف قدمی زاد

آژانس املاک کارو

صداقت قدم اول هر کاری ، ولو به ضررمان باشد .