ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
126متر فول امکانات قریشی شمالی 3خوابه دو نبش
126متر فول امکانات قریشی شمالی 3خوابه دو نبش
1 هفته پیش در قریشی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
126
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
126متر طبقه اول 3خوابه دونبش
قریشی شمالی خیابان آزادگان
فول امکانات نما رومی
سند تک برگ
پارکینگ وانباری آسانسور بالکن
کابینت هایگلاس
گازرومیزی وهود پگیچ
کف کامل سرامیک
800 میلیون رهن مستاجر میباشد
محمد رضا املاک
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت