تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متر مفید ملکی/دوشان

126متر مفید ملکی/دوشان

2 ساعت پیش در سنندج

متراژ
126
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,523,000 تومان
طبقه
2
اگه یه خونه تکمیل ملکی درجه یک در بهترین موقعیت و دسترسی اسان به امکانات رفاهی

داستان این خونه ملکی فوق العاده رو دنبال کن تا از امکاناتش شرایط و موقعیت عالیش بهرمند شویی

عنوان خانه:
126 متر مفید ملکی جنوبی
دوطبقه درجه 1
طبقه اول
هال و پذیرایی 30 متری
2خوابه(خواب12متری؛خواب9متری)
اشپزخانه خوش نور
بالکن خوش ویو
کوچه 10 متری
طبقه دوم
هال و پذیرایی 24 متری
اشپزخانه 10 متری
خواب 10 متری
حیاط خلوت60 متری

این مورد برای خانواده هایی هست که موقعیت و دسترسی به امکانات رفاهی و مهم تر از همه یک خونه ملکی درجه یک میخوان و نظر دو طبقه هم دارن این مورد عالی هستش

این فایل مختص چه خانواده هایی هستش:

خانواده های پرجمعیت که دوطبقه لازم دارند و مهمان دار هستند

برای خانواده هایی که یک خونه ملکی درجه 1 و از همه مهمتر عروس سر خونه دارند که پسرشون کرایه نشین نشه

چرا این فایل واسه خانواده پر جمعیت عالیه:

چون ترکیب
126متر مفید+جنوبی خوش نور+خوش مسیر+نزدیک به میدان اصلی+کوچه 10 متری

سیاکوبان فقط یه مشاور ساده نیست متخصص اینده نگری شما هستش

املاک کوبان
فقط خونه نمیفروشه اینده تو میسازه