تائید
فروش مسکونیآپارتمان126متری شهرک کوثر دسترسی مترو شرایطی

126متری شهرک کوثر دسترسی مترو شرایطی

1 هفته پیش در شهرک کوثر

متراژ
126
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,841,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
《《《بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم‏》》》
   ☆ ☆ ☆ هلدینگ املاک پلاس ☆ ☆ ☆
 

  پیش فروش. پیش فروش. پیش فروش.

‼️فروش فوری = ️آپارتمان 126متری جنوبی‼️

دارای اقساط و وام قرض الحسنه

فول امکانات
سالن بزرگ و دلباز و نورگیری عالی
کف سرامیک
2 خواب بزرگ

☎️فقط تماس پاسخگو هستم☎️
❌️به درخواست مالک،از گزاشتن عکس واقعی معذوریم❌️

✅️موارد مشابه مناسب سلیقه شما با قیمت های مختلف موجود است.

جهت اطلاعات بیشتر خرید ، فروش تماس حاصل فرمایید.

لوکیشن دفتر《خانه اصفهان خ رزمندگان مابین فلکه ماه فرخی و نگهبانی》