تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر/3 خواب/تک واحدی/نوساز کلید نخورده

127 متر/3 خواب/تک واحدی/نوساز کلید نخورده

3 روز پیش در شهرک آسمان

متراژ
127
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,748,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕قویترین فایلینگ منطقه⭕

✅127 متر سه خواب
✅بسیار خوش نقشه و بدون 1 سانت پرتی
✅تک واحدی و از دو طرف نورگیر
✅سازنده ی برند و استفاده از بهترین متریال
✅فول امکانات (پارکینگ،انباری،آسانسور)
✅لوکیشن دنج و دسترسی بی نظیر
✅به قیمت رسیده و مالک فروشنده ی واقعی

❕1.5 میلیارد کسر جهت سند تا برج 4❕

❕امکان رهن تا 1.800❕

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️جعفری⚜️