تائید
فروش مسکونیآپارتمان127 متر خوش قیمت+همایون ویلا+نوساز کلیدنخورده

127 متر خوش قیمت+همایون ویلا+نوساز کلیدنخورده

1 روز پیش در همایون ویلا

متراژ
127
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,732,000 تومان
طبقه
4
✨️ به نام مالک جهان ✨️

❄️127 متر خوش نقشه

❄️نوساز کلید نخورده

❄️دسترسی بی نظیر

❄️ساختی متفاوت و شیک

❄️فرصت رو از دست ندهید ! اگر دنبال سرمایه گذاری امن هستی قطعا ملک بهترین گزینه است

❄️با املاک امیر آسوده خاطر خرید کنید❄️

♦️در قسمت انتهایی اگهی به متن همه اگهی های کسب و کار مراجع کنید و از تمامی اگهی های دفتر املاک امیر دسترسی کامل داشته باشید و ملک مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید♦️