تائید
فروش مسکونیآپارتمان127متر 3خواب/ سازه برند منطقه/ کم واحد

127متر 3خواب/ سازه برند منطقه/ کم واحد

2 روز پیش در گلشهر

متراژ
127
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏15,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
املاک تاجداران
✨متخصص و کاردان در عرصه خریدوفروش آپارتمان✨
آدرس دفتر: گلزار غربی، بلوار الغدیر، کوکب غربی

⚜️کارشناس و خدمتگزار شما: هومن میرزاده⚜️

⭐⭐سازه نوساز از خوش نام ترین سازنده منطقه⭐⭐

✅127متر 3خواب روبه آفتاب امضای معماری مدرن
✅مجهز به لابی/ پارکینگ سندی
✅ساختمان کم واحد 15واحدی
✅موقعیت در دنج ترین خیابان گلشهر

واحد 129متری 2خواب هم در همین ساختمان موجود می باشد

برای اطلاعات بیشتر و بازدید واحد لطفا تماس بگیرید