ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
127متر اپارتمان
127متر اپارتمان
21 ساعت پیش در پونک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
127
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
46,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
362,204,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
تکواحدی
فول امکانات
طبقه سوم
کلا 4 واحد
فروشنده واقعی
لوکیشن کمالی غربی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت