تائید
فروش مسکونیآپارتمان127متر3خواب کلید نخورده سلسبیل بین مرتضوی و کمیل

127متر3خواب کلید نخورده سلسبیل بین مرتضوی و کمیل

1 هفته پیش در سلسبیل

متراژ
127
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
127 متر

3 خواب

طبقه سوم

ساختمان 6 طبقه 2 واحدی

فول امکانات

آسانسور

پارکینگ
قیمت پارکینگ 500 م مجزا

بالکن

انباری سندی

کابینت به سلیقه خریدار نصب می گردد

گاز رومیزی و هود

نصب شیرآلات و سینگ

دسترسی به مترو 4 دقیقه
دسترسی به بی آر تی 4 دقیقه

قابلیت 2000 م رهن

آدرس مالک سلسبیل بین مرتضوی و کمیل

آدرس دفتر محبوب مجاز غربی نبش کوچه ارجمند پلاک 322 املاک طاها

ارادتمند شما بختیاری