تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر/ دوخواب بزرگ/اعیان نشین/مرزداران شرق

128 متر/ دوخواب بزرگ/اعیان نشین/مرزداران شرق

1 هفته پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
128
ساخت
1390
قیمت کل
‏34,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏265,625,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
128 متر

خانم مهندس فخر

جهت هرمشاوره ملکی وقیمت گذاری تماس بگیرید
با کمال میل پاسخگوی شما هستم

مشاورین جزو بهترین گروه شغلی هستن
چون به شما کمک میکنن خونه دار شوید
وارامش را به شما هدیه میدهند