تائید
فروش مسکونیآپارتمان128 متر طبقه اخر/ دو پارکینگ سندی

128 متر طبقه اخر/ دو پارکینگ سندی

22 ساعت پیش در درب دوم

متراژ
128
ساخت
1400
قیمت کل
‏56,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏437,500,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
✅ویو شمال و جنوب( از هر دو طرف بدون مشرف)

سالن پذیرایی فوق العاده وسیع با پنجره های قدی( حدودا 70 متر سالن )

مهدی پورخلیلی